Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejprve musíte mít nějkaou elektronickou peněženku na kterou vám budou chodit vydělané peníze z klikaček. Bux.to a Bux3.com posílají peníze na AlertPay a aDBux posílá peníze na PayPal. Až se zaregistrujete na těchto peněženkách tak se registrujte na klikačkách (viz klikačky) a můžete začít vydělávat.

Na Bux.to a Bux3.com to je téměř naprosto stejné, po té, co se přihlásíte klikněte na Surf ads a po otevření začněte klikat na všechy reklamy které zde jsou. Na každé reklamě musít zůstat něco kolem 30 vteřin (v levém rohu nahoře vám to odpočítává) a po té až se vám to zeleně odfajfkuje můžete stránku vypnout a pokračovat na další. Po dosažení 10 dolarů si peníze pošlete na váš účet AlertPay a od sud si je jednoduše převedete na účet nebo s nimy můžete platit na internetu (rapidshare - premium účet).

aDBux.org vyplácí peníze na PayPal. Také od 10 dolarů a postup je naprosto stejný jak na předešlích klikačkách.

Když budete klikat sami tak si 10 dolarů vyděláte, ale za poměrně dlouhou dobu, a od toho jsou zde REFERALOVÉ - lidé (přátelé) kteří se přihlásí pod váš nick. O tom jak funguje systém referalů a jak pod sebe přihlašovat lidi se dozvíte v sekci REFERALS.